Big Brother VIP Kosova nis zbulimin e banorëve

by admin
Spread the love

 

Spektkali gjigant televiziv Big Brother VIP Kosova që pritet të fillojë së shpejti, ka nisur që t’i zbulojë banorët pjesëmarrës.

 

Por, zbulimi vijon të jetë në mënyrë enigmatike, kësisoj audienca e gjerë e shtëpisë më të famshme në Kosovë do të mund t’i dallojë banorët në bazë të thënieve të tyra prezantuese, njofton Klankosova.tv.

 

Thënia e banorit apo banores së parë sapo është publikuar në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Kosova.

 

“Çka po më frikëson brenda shtëpisë së BB VIP Kosova është se zgjohem ‘jerëm’ dhe zgjohem shumë herët”.

 

Qëllojeni se kush mund ta ketë thënë, duke komentuar mbi fotografinë e publikuar në Instagram.

 

Big Brother VIP Kosova vjen së shpejti në kanalet e Klan Kosova dhe Art Motion.

Lexo lajme interesante

You may also like