Bieta, Lori dhe Bora ju sollën pranverën

by admin
Spread the love

Roza pritet të jetë ngjyra e preferuar e moderatoreve këtë pranverë, e cila çel në vetëm pak ditë. Bieta Sulo ndau këtë javë që po lëmë pas disa momente nga oborri i Top Channel ku shfaq me një fustan ngjyrë rozë shumë të ëmbël, kombinur me taka në ngjyrë nude.


Lori ndau disa foto nga Parisi, ku zgjodhi të kombinojë golfin ngjyrë rozë me çantën në po të njëjtën ngjyrë.

Edhe Bora ka publikuar pak minuta më parë nga po të njëjtat ambiente, kombinimin e saj me xhinse ku nuk mund të mungonte një “crop top” në ngjyrën rozë, duke lajmëruar pranverën.

Nuk do të ishte habi që pas vajzave të ekranit të gjithë të nxitojnë të kenë një foto rozë në Instagramin e tyre./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like