Beyonce, 9 milionë dollarë bizhuteri për natën e Oscars

by admin
Spread the love

Që Beyonce ishte mahnitëse natën e Oscars, këtë e tha gjithë bota, por ajo që disave u shpëtoi nga paraqitja e artistes ikonë, ishte vlera e bizhuterive që mbante. Beyonce nuk është nga ata emra që të habit për shifrat e çmendura të veshjeve, apo bizhuve, por këtë herë në total ajo mbante veshur aksesorë diamanti me vlerë 9 milionë dollarë.

Bizhuteritë sipas Page Six mbajnë vulën e Lorraine Schwartz, që është emri i preferuar i Kim Kardashian për aksesorët.

Beyonce kishte vendosur: çantë 150 karat, 3 unaza, përkatësisht 50, 20 dhe 35 karat dje vëthë 150 karatë. Këto ishin vetëm bizhuteritë e darkës VIP pas mbrëmjes Oscar që organizohet nga vetë Jay Z dhe Beyonce, ku të pranishëm ishin: Khloe, Kim Kardashian, Rihanna, etj./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like