Bella Hadid kalon kohën me të dashurin në New York – Shqip

by admin
Spread the love

13:04 | 6 Tetor 2021

© BACKGRID

Modelja shijoi një kohë cilësore me të dashurin e saj Marc Kalman të martën.

Bukuroshja e pistës, 24 vjeç, u pa veshur me një xhaketë lëkure të zezë dhe pantallona të përshtatshme, transmeton lajmi.net.

Me flokët e saj të rrëshqitura në një model të shkëlqyeshëm dhe një palë nuanca retro, Bella ishte një vizion i freskisë gjatë ditës së saj jashtë.

Mbretëresha e pasarelave shkëlqente pamjen me vathë ari dhe një gjerdan të përshtatshëm, ajo e mbajti atë rehat me trajnerët e trashë.

Marc e bëri komoditetin një përparësi me një bluzë me anime blu, bluzë të gjatë të bardhë dhe pantallona të gjera të zeza.

Drejtori i artit tundi një kapele të zezë mbrapsht ndërsa bisedonte në telefonin e tij.

Po atë ditë, Bella postoi një diapozitiv duke kapur ditëlindjen e parë të mbesës së saj Khai.

Fotografitë treguan vajzën e ditëlindjes duke shijuar ditën e saj të veçantë të rrethuar nga të dashurit si mamaja Gigi Hadid, gjyshja Yolanda Hadid, gjyshi Mohamed Hadid dhe e dashura e xhaxhait të saj Anwar Hadid, Dua Lipa.

“Të shikosh motrën time të jetë nëna më e madhe për fëmijën më magjik është gëzimi më i madh në jetën time,” shkroi Bella në fotot./Shqip/

Lajme interesante

You may also like