Befason reperi i njohur shqiptar, u drejtohet fansave me një letër të hapur

by admin
Spread the love

Reperi i njohur S4MM ka befasuar me postimin e tij në rrjete sociale ditën e sotme.

Artisti nga Tetova që ka arritur në një kohë të shkurtër të bëhet pjesë e skenës muzikore me këngët që u shndërruan në hite vazhdon të jetë nga më të pëlqyerit e rap-it.

E kjo dashuri dhe mbështetje që merr nga fansat e tij të shumë padyshim është shumë e rendësishme për të prandaj ka vendosur që përmes një letre të hapur të shpreh falenderimin ndaj tyre.

Shenjë falenderimi shkon kundrejt audiencës e cila m’ka motivu që t’sjell kualitet❗️

Që nga epoka e Medelinës un e kam borxh që tju Falenderoj 142,833,113 Milion her për çdo motivim që kam marë nga dashamirët e muzikës.

Ju s’jeni thjeshtë dëgjues, ju jeni pjesë e familjes e cila m’ka dhënë shtytje që ta vazhdoj karieren time. Ju jeni arsyja e cila projektet e mia muzikore janë shëndruar në lëvizje.

I juaji,
S4MM”.

 


Lajme interesante

You may also like