Befason gazetari: Luizi është i lidhur jashtë

by admin
Spread the love

Dita ditës mësohen detaje të reja për personazhet e Big Brother VIP. Sot i ftuar në “Shqipëria live”, gazetari Gerald Qerimi ka deklaruar se sipas informacioneve të tij, Luizi është i lidhur jashtë.

Sipas tij, Kiara ka të drejtë për vendimin që ka marrë ndaj Luizit duke i qëndruar larg, pasi ai po e gënjen.

“Unë mendoj që vendimi i Kiarës për Luizin ka qenë super i drejtë sepse ajo e përjetoi rrëfimin e tij, e mbështeti dhe ai e përdori.

Luizi mund të jetë duke e gënjyer Kiarën sepse ka një tjetër lidhje jashtë që nuk e ka treguar brenda Big Brother. Nga informacionet e mia Luizi ka një marrëdhënie të hapur jashtë”, tha gazetari.

You may also like