Beatrix Ramosaj: Dëgjoni anën time të historisë

by admin
Spread the love

Beatrix Ramosaj doli nga shtëpia e BBV dhe u zhduk nga vëmendja mediatike, megjithëse të gjithë prisnin deklarata prej saj. Ajo u bë e gjallë pak ditë më parë kur me një postim tregoi se ka vendosur të marrë kohë për veten dhe të qetësohet.

Sot Beatrix na tregoi anën e saj të historisë me këngë.

“Tani mund të dëgjoni anën time të historisë”, shkruan ajo krah videos së këngës ku me fjalë dhe melodinë tregon ndjesitë e saj. Kënga e re ishte paralajmëruar prej ditësh nga këngëtarja, por askush se priste kaq shpejt.

 

Lexo lajme interesante

You may also like