Beatrix publikon këngën e re, është dedikim për Donaldin – Shqip

by admin
Spread the love

20:19 | 27 Janar 2022

Beatrix Ramosaj është njëri ndër personazhet më të përfolura të kohëve të fundit në skenën e shoubizit.

Kjo për shkak të lidhjes së saj të krijuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip me Donald Veshajn, shkruan lajmi.net.

Para pak ditësh, këgëtarja Ramosaj u eliminua nga shtëpia e BBV, teksa nuk u paraqit askund në media dhe rrjete sociale për ditë me radhë, derisa u aludua se ajo është në gjendje të rëndë psikologjike shkaku i komenteve të shumta të cilat ajo pati mundësi t’i shoh vetëm pas doli nga Big Brother.

E veprimi i fundit i Beatrix ka çuditur të gjithë. Ajo ka publikuar një këngë dedikim për Donaldin.

Kënga titullohet “faj”. /Shqip/


You may also like