Beatrix nuk i fshin gafat e BBV, përkundrazi i përdor me zgjuarsi

by admin
Spread the love

Beatrix Ramosaj jo vetëm që nuk bezdiset nga fakti se një shprehje e saj u bë meme nga BBV, por e përdor atë në favor të vetes duke e trajtuar me shaka dhe batuta. Ajo ka publikuar një video në Tik Tok ku ka përdorur audion origjinale të momentit kur në BBV bëri gafën: “Gjithmonë e bëjmë pemën bashkë. Është…Nuk më vijnë llafet. Qysh thuhet bukur në shqip?”

Ajo reagon me të qeshura dhe humor në video duke treguar sa me sportivitet e ka marrë dhe për t’i vënë vulën, po t’i hidhni një sy klikimeve dhe pëlqimeve, aktualisht kjo është një nga videot më të pëlqyera dhe më të ndjekura të saj në Tik Tok me mbi 400.000 klikime dhe mbi 20 mijë pëlqime. Meqë gafa u bë, Beatrix të paktën po përfiton nga fama e saj për të fituar ca klikime më shumë./revistawho.com

@therealbeatrixramosaj

Qysh thuhet bukur n’shqip? 😂 LMFAO #bbvipal #qyshthuhetbukurshqip #fyp

♬ original sound – serene

Lexo lajme interesante

You may also like