Beatrix ka një mesazh për Bora Zemanin në këngën dedikuar lidhjes me Donaldin? – Shqip

by admin
Spread the love

14:46 | 29 Janar 2022

Gazetari shqiptar ka shtuar këto dyshime.

Gerald Qerimi i ftuar në “Shqipëria live” diskutoi lidhur me projektin e ri muzikor të Beatrix, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, ai tha se ka rreshta të këngës në të cilët, Beatrix i drejtohet ish-partneres së Donaldit, moderatores Bora Zemani.

Lexo edhe:

Demaskohet produksioni i “Big Brother”, Mozzik hyn brenda shtëpisë për t’i dhënë informacion nga jashtë Donaldit

Pjesa kur Beatrix thotë le të xhelozojnë, gazetari ka aluduar se Trixa ka mesazh për Borën.

Këtë se çfarë shton, gazetari shqiptar e argumenton duke u bazuar se Beatrix ka lexuar lajmet në media online lidhur me Borën dhe Donaldin.

Shiko videon e mëposhtme për detaje./Shqip/

 


Lexo lajme interesante

You may also like