Beatrix i rrëfehet Sarës: Kam flutura në stomak gjithë kohës

by admin
Spread the love

Beatrix, Sarah dhe Beniada kanë folur së bashku dhe tema e bisedës ka qenë pikërisht raporti me Donaldin.

Këngëtarja e njohur ka pranuar de ka pasur prej kohësh pëlqim për Donaldin, por kishte vendosur t’i ndrydhte ndjenjat sepse situata është e komplikuar. Më pas ishte Donaldi ai që i dha disa sinjale dhe gjërat ndryshuan.

“Kam flutura në stomak gjithë kohës. Gjithçka që ndodhi ishte magjike”, u shpreh më tej Beatrix.

Ajo rrëfeu se nuk ka pasur ende një puthje mes tyre, edhe pse Sarah mendonte se diçka kishte ndodhur.

Bloggerja foli hapur me Trixën duke u shprehur se dalja e Semit ka ndikuar në lirshmërinë e të dyve./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like