BDI-ja ka ndryshuar shumë, thotë Zaev

by admin
Spread the love

MARKETING I PAGUAR POLITIK

Kryeministri Zoran Zaev, në emisionin debativ në TV Shenja tha se BDI-ja ka ndryshuar shumë edhe përkundër faktit se ai ishte kritik ndaj tyre në zgjedhjet e fundit parlamentare.

“Edhe BDI-ja po ndryshon. Në zgjedhjet e fundit parlamentare kam patur kritika serioze ndaj BDI-së. Në fund, në demokraci, populli është aj që vendos. BDI fiton 15 deputetë, LSDM-ja 46 deputetë, VMRO-së 44 deputetë, Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës 12 deputetë dhe kjo është e gjitha. Populli të tregon se në cilin drejtim duhet të shkosh. Mirëpo sot BDI-ja ka ndryshuar shumë”, deklaroi Zaev. /SHENJA/

MARKETING I PAGUAR POLITIK

Lexo lajme interesante

You may also like