Bashkimi akuzon rëndë Brunon, i thotë se po manipulon me konkurrentët – Shqip

by admin
Spread the love
728x90px

19:12 | 13 Tetor 2021

Sonte në “Përputhen” Tolja dhe Bruno patën një mosmarrëveshje.

Pas akuzës që i bëri Tolja, Albit se ai kishte thënë pas shpinës së Toles se ajo donte ta puthte atë në takim, fjalën e mori Bruno, shkruan lajmi.net.

Ai pranoi se kishte folur me Tolen mirëpo nuk e kishte shtyrë atë të mendonte asgjë.

Kjo gjë bëri që Bashkimi ta quante Brunon një manipulues sepse ai mori një informacion dhe e tha në mënyrën se si deshi ai duke e manipuluar Tolen në këtë situatë.

Tolja vazhdoi duke mbrojtur Brunon dhe tha se Albi i kishte thënë ato fjalë me gojën e tij./Shqip/

ash-ads
Lajme interesante

You may also like