Basha u tregon emrin deputetëve: Është kapur në flagrancë e gjithë kupola e PS! Ky person duhet të arrestohej menjëherë

by admin
Spread the love

Në Partinë Demokratike po zhvillohet në këto momente një mbledhje e grupit parlamentar në një orar të pazakontë. Lulzim Basha ka mbledhur deputetët rreth orës 20.00 të mbrëmjes së të mërkurës në selinë blu.

Mësohet se Basha ka thënë se tek Inceneratorët është kapur në flagrancë e gjithë kupola e PS dhe qeverisë.

“Këtu është kapur në flagrancë e gjithë kupola e PS dhe qeverisë. Afera e inceneratorëve eshte nje çështje e rëndësishme dhe po nxjerr në dritë të dhëna të rëndësishme. Është e qartë që minimalisht me këto të dhëna, në një vend normal duhet të ishin nisur të arrestonin Agaçin”, tha ai.

Lexo lajme interesante

You may also like