Basha apo Berisha? Paloka ka një kusht për kryetarin e ri të PD-së

by admin
Spread the love

Për Edi Palokën nuk ka rëndësi nëse Lulzim Basha do konfirmohet si kryetar i PD apo drejtimin e kësaj partie do ta marrë Sali Berisha.

Me rëndësi për të ka që procesi të jetë i drejtë i vërtetë dhe i drejtë, pa truke. Nëse ndodh kjo, cilido të zgjidhet ai thotë se atë vetë dhe gjithë demokratët do ti ketë ushtarë nga pas.

Deklarata e Palokës:

“Nëse fiton Basha? E kam thënë. Unë po i bëj thirrje demokratëve se kush del fitimtar. Të votohen ama! Se me hile e me truke nuk është betejë. Të dalin përballë, ai që te fitojë, Basha apo Berisha, Palokën dhe besoj shumicën e demokratëve të tjerë e ka ushtar mbrapa.“-shkruan Paloka

Lexo lajme interesante

You may also like