Banorja e re në “Big Brother VIP” është ish e dashura e binjakut të Donaldit, Romeos?

by admin
Spread the love

Në fillim të vitit të kaluar, pak javë pas ndarjes së këngëtares Jondia Maliqi nga aktori, Romeo Veshaj ishte krijuar një trekëndësh njësoj si me binjakun e tij, Donaldin me ish të dashuren, Bora Zemani dhe këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj.

Në trekëndëshin e vitit e krijuar vitin e kaluar, ishte përfshirë edhe këngëtarja, Xheisara Frisku, e cila natën e mbrëmshme u bë pjesë e “Big Brother VIP”.

Xheisara kishte pasur një përplasje me Jonidën, teksa në media u përfol se ajo ishte shkaku i ndarjes së Romeos nga Jonida. Ndërkohë që Romeo asokohe kishte deklaruar se nuk e njihte personalishtë atë.

Por, pak ditë më vonë këngëtarja e kishte ftuar publikisht Romeon që të pinin një kafe së bashku dhe të njiheshin.

Se si do të jetë raporti tashmë i Xheisarës me binjakun e Romeos, Donaldin brenda shtëpisë mbetet të shihet ditëve në vazhdim.

 


Lexo lajme interesante

You may also like