Banorët nuk po lihen surprizë për në mbrëmje. Lori zbulon të dytin

by admin
Spread the love

Kemi të reja të tjera nga Big Brother, teksa numërimi mbrapsht për të nisur premiera ka filluar!

Producentja e “Big Brother Vip”, Lori Hoxha ka zbuluar për Instagram-in e reality show-t se banori i dytë që do të bëhet pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri do të jetë balerini i njohur, Ilir Shaqiri. Mesa duket, produksioni ka arritur t’i mbushë mendjen balerinit që të niset për në Shqipëri, pas gjithë angazhimeve në Itali dhe të izolohet për 3 muaj brenda shtëpisë më të vëzhguar. Më herët gjatë ditës u konfirmua edhe një emër tjetër VIP i këtij edicioni, konkretisht Arjola Demiri. Në 21:00 nis edhe premiera e programit që do drejtohet nga Arbana Osmani./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like