Banorët kundër Ilirit, çfarë po ndodh në Big Brother VIP?

by admin
Spread the love

Që prej fillimit të natës së radhës live, Arbana ka ndarë me banorët dhe publikun disa përmbledhje të debateve të nxehta të javës. Problemet më të mëdha siç u kuptua i ka pasur Iliri me Fifin dhe Einxhel, ndërsa debati tashmë i vjetër me Donaldin vazhdon. Si fillim, u vu theksi tek sqarimi i debatit dhe ofendimeve të shumta gjatë sherrit me Fifin, ku tonet u zbutën dhe u duk sikur biseda u shtrua. Ndërsa Einxhel vazhdon të ruajë distancën me Ilirin dhe pjesë e sherrit të tyre u bë edhe Donaldi. Sipas diskutimeve, Iliri po konsiderohet nga disa banorë si njeri i fshehtë dhe provokues. Ndërsa Einxhel vazhdon të quhet Donaldina, prej fillesave të hyrjes së saj në shtëpi./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like