AXHENDA NDËRKOMBËTARE 27/08/2022 – ATSH –

by admin
Spread the love

 

VATIKAN (Selia e Shenjtë) – Papa Françesku drejton një asamble kardinalësh për emërimin e 20 kardinalëve

Europë

KOPENHAGË (Danimarkë) – Forumi i Rrethit Arktik të Grenlandës në prani të Sekretarit amerikan të Shtetit Blinken

BARCELONA (Spanjë) – Pilotët e Easyjet në grevë

MADRID (Spanjë) – Grevë e ekuipazhit të kabinës së linjës ajrore me kosto të ulët Iberia Express

/ir.pu/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Artikulli paraprakKalifornia i jep fund shitjes së makinave vetëm me benzinë
Artikulli tjetërEksportet drejt Maqedonisë së Veriut u rritën me 3.2 miliardë lekë

Lexo lajme interesante

You may also like