AXHENDA NDËRKOMBËTARE 24/12/2023 – ATSH –

by admin
Spread the loveVATIKAN (Selia e Shenjtë) – Papa Françesku kremton meshën e Krishtlindjeve në Bazilikën e Shën Pjetrit.

MADRID (Spanjë) – Fjalimi tradicional i Krishtlindjeve nga mbreti Felipe VI.

TRIPOLI (Libi) – Përvjetori i Pavarësisë së Libisë.

TUNIZI – Zgjedhjet lokale për Asamblenë e Rajoneve dhe Distrikteve./ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.


Artikulli paraprakParashikimi i motit, e diel, 24 dhjetor 2023
Artikulli tjetërUKRAINË – Ushtria shmang sulmet ruse në lindje të vendit


You may also like