AXHENDA NDËRKOMBËTARE 09/3/2024 – ATSH –

by admin
Spread the loveBOMBEI (Indi) – Konkursi Miss Bota 2024.

ISLAMABAD (Pakistan) – Asif Ali Zardari pritet të zgjidhet president për herë të dytë.

LILË (Francë) – Mazhoranca e Emmanuel Macron nis fushatën e saj për zgjedhjet evropiane.

LONDËR (Mbretëria e Bashkuar) – Tubim  pro palestinez duke bërë thirrje për armëpushim në Gaza.

MALABO (Guinea Ekuatoriale) – Samiti i ECCAS.

DAKAR (Senegal) – Thirrje për të demonstruar për mbajtjen e zgjedhjeve presidenciale para përfundimit të mandatit të Macky Sall./ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.


Artikulli paraprakParashikimi i motit, e shtunë, 9 mars 2024
Artikulli tjetër“El Viajero Fisgón”: Eksploroni historinë, kulturën dhe natyrën unike të Shqipërisë


You may also like