Atdheu ‘mollë sherri’ mes Antonelës dhe Arjolës – Shqip

by admin
Spread the love

22:11 | 30 Nentor 2021

Ende po vazhdojnë debatet në transmetim live ndaj Antonelës dhe Arjolës.

Por si duket e gjithë biseda degradojë pasi të dyja hodhën akuza ndaj njëra tjetrës, shkruan lajmi.net.

Ato debatuan ashpër dhe nuk mundën të sqarohen. Por ishte Antonela ajo që nxorri një detajë në pah dhe si duket e gjithë ky mllef mes tyre, ishte Atdheu.

Si duket ‘molla e sherrit’ mes dy banorëve është Atdheu, ish-konkurenti i ‘Përputhen’.

Të dyja pohuan se ato e kanë shok Atdheun por sipas Antonelës, ishte motra e Arjolës që e ka pyetur  Atdheun për Antonelën pasi ajo ka ‘xhelozi’ ndaj saj.

Nuk përfunduan debate dhe gocat nuk gjetën paqe mes vete./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like