Astrologia shqiptare parashikon fituesin e Big Brother VIP: Do të jetë…

by admin
Spread the love

E ftuar në emisionin “Ditë e Re”, astrologia Serjona Picori, u shpreh e bindur se edicionin e këtij të reality shoë Big Brither Vip 2 do e fitojë një Gaforre…

“Gaforrja është mbret aty brenda”, tha Serjona Picori. Vlen të kujtojmë se sa i përket banorëve në shenjën e Gaforres janë pikërisht dyshja e famshme Luizi dhe Kiara.

Ndërkaq astroligia Picori sqaroi se si ndikon ky sezon i Peshqve në secilën shenjë të Horoskopit, ku ajka e zodiakut tha ajo është Dashi.

Është si fëmija i llastuar, duarartë dhe nëse do e gjesh e ke të pashmangshme që të mos biesh në dashuri me të, dhe e ke të pamundur të mos martohesh me një Dash”, tha Picari.

Po ashtu astrologia Serjona Picori sqaroi dhe kombinimet e shenjave sa i përket Dashurisë.

You may also like