Arta Elezaj sjell pamje nga festa e ditëlindjes

Aktorja e njohur sot feston ditëlindjen.Arta Elezaj është një ndër femrat më të dëshiruara të showbizit shqiptar.

Aktorja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

Arta sot është duke duke festuar ditëlindjen dhe me këtë rast ajo ka ndarë imazhe të ndryshme nga festa e ditëlindjes.Ajo erdhi më joshëse se kurrë me veshjen ngjyrë rozë, fustani i cili i theksonte çdo tipar trupor asaj.

Komentet nuk munguan nga ndjekësit dhe miqtë e saj duke e uruar atë përzemërsisht me rastin e ditëlindjes.

Leave a Reply