Arsim Hasani porosi Taravarit: Tradhëtia nuk shitet si NDRYSHIM

by admin
Spread the love

Kryetari i degës së Aleancës për Shqiptarët në Kumanovë Arsim Hasani përmes një postimi në profilin e tij në FB i është përgjigjur ish kryetarit të ASH-së, Arben Taravari duke i kujtuar se “Tradhëtia nuk shitet si NDRYSHIM”.

Tradhëtia nuk shitet si NDRYSHIM.

Ajo i ka rrënjët e thella, është pyetje vetëm kur delë në sipërfaqe dhe kur ndaj kujt e praktikon.

Ata që i besojnë një të tilli, në një kohë do të ballafaqohen me realitetin.

Tradhëtia (lexo: Ndryshimi) nuk ka NIS, ajo vetëm e tregoi fytyrën e vërtetë.

Ka nisur që nga dita e parë, kur u shit si MIK, e realisht ishte ARMIK.

You may also like