Arjoni i propozon martesë të dashurës në mes të festës për 20 vjetorin e saj

by admin
Spread the love

Dyshja e njohur, Arjon Luli dhe Serena Sula, pasi e zbuluan lidhjen e tyre u bënë vazhdimisht pjesë e shoëbizit për ngjarje të ndryshme.

Serena Sula u bë pjesë e ekranit për të parën herë duke qenë pjesë e serialit të moderatorit të njohur shqiptar, Ermal Mamaqi, me emër, “I love Tropoja”.

Ndërsa, Arjoni njihet duke qenë ish – konkurent i emisionit të dashurisë “Për’puthen”, shkruan “Kosovarja”.

Çifti treguan se janë njohur përmes Intsgramit ku më pas edhe janë takuar dhe janë pëlqyer derisa tani e kanë lidhjes së tyre disa mujore janë duke i dhënë emër.

Ditën e djeshme bukuroshja ka festuar ditëlindjen e 20 – të. Ajo që e bëri të veçant ishte befasia që i kishte pregatitur Arjoni.

Në mes të dritave dhe trëndafilave me në tortë ‘gjigande’ Sërena dukej më së e lumtur derisa surpriza nuk ndaloi aty.

Bukuroshja ka marë propozim martese nga i dashuri i saj i cili e ka zbuluar përmes disa fotografive të postuara sot në llogarië e tij “Instagram”.

Çifti duken se janë edhe më të lumtur derisa tani do të jeni burrë e grua.

 


Lexo lajme interesante

You may also like