Ariana Fejzullahu ende në pushime, kur do të kthehet ajo?

by admin
Spread the love

Ariana Fejzullahu është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Kjo si gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, ka bërë që edhe më shumë të marrë vëmendje e të përlitet, shkruan “Kosovarja”.

Çdo postim i saj në rrjete sociale kthehet në lajm, Ariana njihet për stilin e saj unik dhe kjo e bën atë akoma edhe më të veçantë.

Ariana tash e disa ditë ka udhëtuar drejt ishujve Maldives, bashkë me bashkëshortin e saj Ermalin.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në Instagram e po kuptohet që ende është duke qëndruar atje, por se ku do të kthehen ata, kjo ende nuk dihet. /Kosovarja/


Lexo lajme interesante

You may also like