Arditi do të prezantojë sërish me Borën, por këtë festival jo

by admin
Spread the love

Ardit Gjebrea na e hoqi çdo dyshim duke zbuluar se nuk do prezantojë krah Bora Zemanit në Festivalin e Fundvitit siç u shkruajt në media prej javësh. Me një foto krah saj, siç kuptohet pas një gote të pirë bashkë, producenti i njohur, sikur na sqaroi që Bora nuk do jetë prezantuese në Festivalin e shumëpritur.

“Para 3 vitesh si sot, flisnim për #kengamagjike2018 dhe kuptuam sa shumë na përputhte artistikisht magjia e këngës, ndërsa sot jam kaq i lumtur për suksesin tënd dhe me siguri një ditë në vitet që do vijnë do na kryqëzohen sërish rrugët televizive”, shkroi Arditi.

Ne presim për ditën për Bora dhe Arditi të bëhen prapë bashkë në prezantim./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like