Arbnora Ademaj prezanton veturën e re ‘Bentley’?

by admin
Spread the love

Për publikun shqiptar është bërë e njohur si modele, prezantuese, por së fundmi edhe si aktore.

Bëhet fjalë për bukuroshen Arbnora Ademaj, e cila po ashtu këtë vit ka bërë debutimin në kinematografinë turke.

Artistja, e ndjekur tani nga afro 200 mijë ndjekës, së fundmi ka marrë vëmendje me një nga postimet që ka publikuar në rrjete sociale.

Ajo është shfaqur në një veturë luksoze të markës ‘Bentley’ që thuhet ta ketë blerë dhe që kap një vlerë marramendëse.

“Nivel i lart”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë në të cilën nuk munguan as reagimet nga ana e miqve dhe ndjekësve.

“E gëzofsh”, kanë qenë shumë prej urimeve që pranoi megjithëse nuk e ka konfirmuar nëse një të tillë dhuratë ia ka bërë vetes.

Arbnora këtë kohë ka qenë duke qëndruar në shtetin turk për shkak të serialit të ri e gjithashtu edhe disa projekteve të tjera filmike.


Lajme interesante

You may also like