Arbnora Ademaj e artë në veshjen e Gashanit

by admin
Spread the love

Mbrëmë ish missi e tashmë aktorja e njohur e cila po krijon karrierë jashtë kufijve, ishte pjesë e jurisë së Miss Universe, shkruan Kosovarja.

Edhe pse ka vite që bukuroshja ka dorëzuar kurorën, ende njihet ndër femrat më të bukura shqiptare.

Nora mbrëmë mori vëmendjen e gjithë të pranishmëve në fustanin e artë i cili nxori në pah linjat perfektë, e kreatori i kësaj veshje është Tahir Gashani, tashmë ndër dizajnerët e njohur në vend.

Fotot në vazhdim lënë vërtetë gojëhapur e që në rrjetet sociale vazhdon numri i madh i pëlqimeve dhe komenteve nga ndjekësit e shumtë nga numri i madh i ndjekësve nga e gjithë bota. /Kosovarja/

 

 


Lexo lajme interesante

You may also like