Arbenita Ismajli poston video me Ninën, shikoni sa është rritur ajo

by admin
Spread the love

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të dashura të publikut shqiptar por jo vetëm.

Ajo është një modele shumë e suksesshme që ka arritur majat e karrierës së saj, shkruan “Kosovarja”.

Bukuria e saj e rallë ka bërë që ajo vazhdimisht të jetë në shenjestër të lajmeve rozë, çdo paraqitje e saj ka marrë vëmendje të madhe.

Arbenita është në lidhje dashurie me reperin e njohur shqiptar Feron dhe si rezultat i kësaj dashurie ata kanë sjellur në jetë vajzën e tyre Ninën.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video që ka postuar modelja.

Në video shihet ajo bashkë me vajzën, Nina dita ditës po rritet dhe po që po bëhet një vajzë shumë e ëmbël. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like