Arbenita Ismajli poston fotografitë ku thekson linjat trupore – Shqip

by admin
Spread the love
728x90px

8:21 | 14 Tetor 2021

Modelja bukuroshe ka pozuar për Instagram.

Arbenita Ismajli, cilësohet si njëra ndër modelet shqiptare më të bukura, shkruan lajmi.net.

bekimcair

Ajo është e njohur për bukurinë natyrale,teksa edhe është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe poston imazhe apo video me partnerin e saj teksa janë një ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.

Modelja e njohur së fundi mori vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, duke treguar format e saj trupore të pabesueshme me veshjen e ngushtë me ngjyra neutrale, pantallona ngjyrë kafe dhe bluzë të bardhë./Shqip/

ash-ads

Lajme interesante

You may also like