Arbana Osmani shpërthen në lot nga pamjet që sheh në rrugë

by admin
Spread the love

Pas Big Brother VIP, Arbana Osmani këtë periudhë ka vendosur t’i dedikohet plotësisht vetes.

Moderatorja prej disa ditësh ka vizituar Shtetet e Bashkuara të Amerikës, së bashku me Eduart Grishajn.

Dhe tani nga SHBA janë zhvendosur në Londër. Së fundmi Arbana ndau me ndjekësit e saj në Instagram një moment romantik që kishte rastisur teksa po ecte dje në park.

Një djalë i ka propozuar të dashurës së tij dhe kaq ka mjaftuar që moderatorja të shpërthejë në lot.

“Ne po ecnim në park dje dhe dëshmuam një moment romantik të dy personave komplet të huaj. Dhe hamendësoni kush nisi të qaj.Dhe ajo tha po,”-shkruan Osmanin krahas videos së postuar.


Lexo lajme interesante

You may also like