Arbana Osmani ‘hakmerret’ ndaj Lori Hoxhës, zbulon se Arbër Hajdari merr “direktiva” nga regjia

by admin
Spread the love

Në rrjetet sociale, veçanërisht në X (Ish-Twitter), është shpërndarë së fundmi një video e vjetër e ish-regjisorit të Big Brother VIP Albania, Eduart Grishaj, e cila po shkakton debat të gjerë.

Video e cila është regjistruar vitin e kaluar në emisionin “Fan Club” të vitit të kaluar, ka ngjallur interes të ri-dëgjuar pas komenteve të opinionistit Arbër Hajdari në edicionin e sivjetmë të Big Brother VIP Albania.

Në këtë intervistë, moderatorja Megi Pojani e kishte pyetur Grishajn nëse ishte e vërtetë që Arbri përdor kufje dhe merr instruksione nga regjia gjatë emisionit.

Ndërsa Eduart Grishaj e mohoi ekzistencën e kufjeve, ai zbuloi se Arbri përdor një orë inteligjente nga e cila, sipas tij, regjia i dërgon informata dhe udhëzime.

Ky detaj është bërë viral në TikTok dhe X (ish-Twitter), ndërsa përdoruesit e rrjeteve sociale kanë nisur të diskutojnë për ndikimin që ky fakt mund të ketë në opinionet dhe qëndrimet e Arbrit brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Komente dhe spekulime të ndryshme po qarkullojnë, me disa njerëz që i shohin opinionet e Arbri si të influencuara nga regjia dhe të tjerë që mendojnë se kjo nuk ndikon në autenticitetin e tij si personazh.

Vëmendja e madhe që ka marrë Arbri në edicionin e tretë të BBVA, ku është një prej figurave më të komentuara, ka bërë që videoja të bëhet edhe më relevante për publikun dhe fansat e spektaklit.

The post Arbana Osmani ‘hakmerret’ ndaj Lori Hoxhës, zbulon se Arbër Hajdari merr “direktiva” nga regjia appeared first on NTV.

You may also like