Arbana dhe Zhaklin i kthehen Oltës: Po ku të shtyu mi Olta? Opinionistja: Ti manipulon dhe gënjen

by admin
Spread the love

Spektakli i sotëm i ‘Big Brother VIP Albania’ ka nisur me debate të shumta. Banorët po diskutojnë sherrin e fortë që ka përfshirë shtëpinë e ku kryefjalë ka qenë Olta Gixhari dhe Efi Dhedhes.

Në analizën e saj, pasi dëgjoi argumentet e dy konkurrenteve, opinionistja Zhaklin Lekatari u shpreh se e kupton Efin dhe sjelljen e saj, kur ajo bëhet me nerva, por nuk i pëlqen që gjatë gjithë kohës thotë se nuk ndryshon dot.

Gjithashtu, opinionistja iu drejtua edhe Oltës, duke folur për akuzën e saj kundrejt Efit ditën e sotme, që ajo e ka shtyrë kur po merrte make-up-in në mëngjes. “Ti thua se Efi donte të të shtynte, por në asnjë moment nuk të ka shtyrë. Ti nëse do të vazhdosh, të manipulosh, gënjesh e inskenosh situata, bëje…” tha Zhaku.

Ndërkaq, aktorja vijoi me të këmbëngulë se Efi e ka shtyrë, ndërsa këtu ndërhyri edhe vetë moderatorja e programit, Arbana Osmani. “Po ku të shtyu mi Olta”. Moderatorja bëri gjithashtu thirrje kundrejt banorëve që ata të mos përdorin “unë di gjëra nga ty jashtë” për lojën.

You may also like