Antonela dhe Arjola vazhdojnë me zënkën në live dhe shkaku qenka Atdheu

by admin
Spread the love

Antonela dhe Arjola kanë pasur një debat shumë të fortë gjatë javës, që nisi për punët e shtëpisë dhe përfundoi me ofendime. Çfarë ka ndodhur mes tyre u bë temë bisedë në spektakël dhe debati nisi prej fillimit edhe njeherë.

Në fund të gjithë debatit pas pak grricjeve nga Arbana dhe Sonila Meço doli që shkak për sherrin qenka një histori e ndodhur jashtë shtëpisë që përfshin Atdheun, ish konkurrent në Përputhen. Antonela mendon se Arjola ka diçka me të prej Atdheut, ndërsa vetë aktorja mendon të kundërtën, pasi me djalin nga Kosova ka 6 vite miqësi.

Sesi janë gjërat mes kësaj tresheje nuk dihet akoma dhe as nuk u tha tamam, por një gjë është e sigurt diçka po luhet./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like