Anita me fjalët më të mira për bashkëshortin e saj, Ramushin – Shqip

by admin
Spread the love

Politikani Pamush Haradinaj shpeshherë bëhet lajm edhe në mediat rozë. Ai sot feston ditëlindjen, dhe s’kishte si të mungonte urimi i bashkëshortës së tij, Anita Mucaj, shkruan Botapress.info

Nëpërmes disa imazheve që ndau në llogarinë e saj në Insagram ajo kishte shkruar edhe disa fjalë për të.

“Nuk dua te t’a heq asnje grade e yll si gjeneral ushtrie e komandant i Luftes veq dua t’i shtoj nja dy me shume 😉Ti je gjenerali i zemres sime, e gjeneral i dashurise se Gjinit, Hanes dhe Trimit, Te duam perjete Ramush Haradinaj! Gezuar Ditelindja e une edhe sot vazhdoj te mendoj qe jam dhurata me e bukur e ditelindjes sate 😜! Gezuar 17 vjet bashk me te mira e te kqija 🙈”,- kishte shkruar ajo.

 

Kujtojmë se, Anita në secilën ditëlidje të bashkëshortit bënë dedikime nga më të bukurat.

Lexo lajme interesante

You may also like