Andi e injoron Melisën, kjo video tregon gjithçka

by admin
Spread the love

Melisa Lleshi dhe Andi Shehi janë dy ish konkurrentët e emisionit “Përputhen”.

Dyshja brenda në emision nuk kishin ndonjë lidhje të veçantë dhe asnjëherë nuk është menduar se ata mund të ishin diçka më shumë se sa shokë.

Kur të dy dolën nga programi gjërat ndryshuan.

Çifti filluan një lidhje bashkë dhe sot janë pranë njëri tjetrit të lumtur.

Çdo postim që ata hedhin në Instagram merr vëmendje të madhe dhe kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Melisa ka postuar një video ku shihet duke bërë selife por Andi nuk e shikon dhe po e injoron pasi është duke luajtur në telefon.

Ndërkaq edhe shkrimi përkrahë fotos që bëri Melisa ishte epik!

“Gjithmonë me atë lojë”- ka shkruar Melisa. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like