Ambasada Amerikane del me njoftimin e rëndësishëm, ja për çfarë bëhet fjalë

by admin
Spread the love

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë është në kërkim të një Asistenti Konsullor për Viza. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ambasada ka publikuar edhe kualifikimet që duhet të ketë personi i interesuar dhe mënyrën se si të aplikojë.

Reagimi i Ambasadës:

“A dëshironi të punoni për Ambasadën e Shteteve të Bashkuara? Ja një mundësi. Zyra Konsullore e Ambasadës Amerikane kërkon kandidatë të kualifikuar për pozicionin e Asistentit Konsullor për Viza. Aplikimet janë të hapura deri në datën 3 shkurt 2022. Klikoni këtu për më shumë informacion mbi vendin e punës që ofrohet: https://bit.ly/33RH15Ë.” shkruan ambasada e SHBA.

Lexo lajme interesante

You may also like