Alvisa lë pas krahëve historinë me Bushin, rikthehet në Përputhen Prime më e bukur se kurrë – Shqip

by admin
Spread the love

20:01 | 20 Nentor 2021

Foto: Instagram

Skandali mes Alvisës dhe Hysenit ende nuk është harruar.

Dy konkurrentët e Përputhen para disa javësh i kanë nxjerr të palarat njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Ishte Alvisa ajo e cila kishe treguar më herët që po shanatazhohet nga Bushi, ku ky i fundit disa puntata më vonë doli duke zbuluar në shesh se kishin qenë të lidhur edhe gjatë programit.

Ani pse Alvisa i mohoi akuzat, ajo vendosi të largohet nga programi.

Derisa sot në Përputhen Prime ajo ka bërë rikthimin e fuqishëm duke u shfaq veshur në të kuqe më e bukur se në çdo puntatë tjetër.

Se a do flasë rreth historisë me Bushin mbetet për ta shikuar sonte gjatë transmetimit./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like