Almeda publikon video nga ditëlindja e Tolgahan

by admin
Spread the love

Tolganan Sayisman ka festuar ditëlindjen e tij të 40-të,shkruan lajmi.net

I njohur për shqiptarër si “Çënari” ai ka rrëmbyer zemra të shumta të fansave në Shqipëri e Kosovë, shkruan lajmi.net.

Por mbi të gjitha ai ka rrëmbyer zemrën e modeles shqiptare Almeda Abazit.

Almeda dhe Tolga janë të martuar dhe prindëe të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Është modelja ajo e cila mbrëmë ka publikuar momente nga festimi i ditëlindjes së bashkëshortit.

Ajo po ashtu nuk i kurseu fjalët më të bukura për bashkëshortin e saj./Shqip/


Lexo lajme interesante

You may also like