Ali Ahmeti pas 14 vjetësh thotë se, “Rexhaili iku para kohe”

by admin
Spread the love
Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, ka reaguar në lidhje me vdekjen e Rexhail Qerimit. Ai shkruan se Rexhaili iku para kohe pa e pritur përballjen e re me drejtësisë për ta dëshmuar pafajsinë.

Në vazhdim ja postimi i plotë i Ahmetit:

Ngushëllime të sinqerta familjes Qerimi nga Opaja për birin e tyre Rexhailin i cili ndroi jetë sot në burgun e Shkupit.

Rasti Alfa ka ngritur dyshime në opinionin publik në vend dhe me të drejtë kërkohet rigjykim për ta zbardhur të vërtetën.

Fatkeqësisht, Rexhaili iku para kohe pa e pritur përballjen e re me drejtësinë për ta dëshmuar pafajësinë.


Lexo lajme interesante

You may also like