Albina Kelmendi tregon ndërhyrjet që ka bërë 

by admin
Spread the love

Albina Kelmendi është një nga këngëtaret e preferuara që me zërin e saj arriti të jetë një nga më të dëshiruarat në shumë dasma.

Zëri i saj dhe talenti për muzikë e ka bërë një nga më të dashurat nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Kelmendi numëron mbi 56 mijë ndjekës në Instagram ku merë komente dhe mijëra pëlqime.

Së fundi, ajo ka realizuar një bisedë me këta ndjekësa dhe ajo është pyetur se ku ka ndërhyrje kirurgjikale në fizikun e saj.

“Veç hundën e kom bo, se qaq kom pas nevoje!”, ka qenë përgjigja e Albinë e cila shuajti zërat për akuzat se ka ndërhyrje të tjera në fytyrë dhe trup.

 


Lexo lajme interesante

You may also like