Albina Kelmendi përcjell emocionet e Eurovisionit në Edicionin Special në Shqip

by admin
Spread the love

Emocionet e para të natës së mbrëmshme, finalistja e Eurovizionit Albina Kelmendi do t’i sjellë sonte ekskluzivisht në Edicion Special të Klan Kosovës me fillim nga ora 23:00.

Këngëtarja nga Kosova, Albina Kelmendi e cila po përfaqëson Shqipërinë në Eurovision bashkë me familjen, u zgjodhën finalistët e parë në natën e dytë të këtij spektakli që po mbahet në Liverpool të Anglisë, transmeton Shqip.

Familja Kelmendi të enjten interpretuan në gjuhën shqipe këngën “Duje”.

Më shumë për arritjen në finale, dhe pritshmëritë që ka familja pas përkrahjes së madhe gjithandej Evropës, do t’i mësojmë në orën 23:00.

Ndiqeni.

You may also like