Albert Krasniqi përkujtohet në rastin e 1 vjetorit të vdekjes së tij

by admin
Spread the love

Sot është bërë 1 vit që nga vdekja e biznismenit të njohur Albert Krasniqit.

Ndarja nga jeta tragjikisht e biznesmenit tronditi 1 vit më parë të gjithë pa përjashtim.

Albert Krasniqi ka qenë i njohur në botën e shoubizit pasiqë ka qenë menaxher dhe shok i ngushtë i shumë prej artistëve tanë.

Sot Alberti është përkujtuar në rastin e 1 vjetorit të vdekjes së tij.

Ndryshe në muajin dhjetor është shqiptuar dënimi ndaj babait të tij Skender Krasniqit për vrasjen nga pakujdesia.

Gjykata Themelore e Prishtinës e ka shpallur fajtor Skender Krasniqin dhe e ka dënuar me tre vite e pesë muaj burgim, për veprën penale vrasje nga pakujdesia.


Lexo lajme interesante

You may also like