Aktorja e njohur refuzon tenistin grek dhe zgjedh futbollistin brazilian!

by admin
Spread the love

Tani kanë kaluar dy muaj që kur Stefanos Tsitsipas, pasi fitoi ‘Australian Open’, zbuloi se është një fans i Margot Robie dhe e ftoi atë të shikonte një nga ndeshjet e tij në Grand Slam në vendin e saj.

“Australia është një vend i mrekullueshëm, unë dua shumë gjëra. 

Aktorja ime e preferuar është nga këtu, Margot Robbie.

 Do të ishte mirë ta shihja atë në platformë një ditë”, deklaroi Stefanos Tsitsipas, por Margot Robie nuk iu përgjigj kurrë.

Përkundrazi, ajo u shpreh se është një fanse e brazilianit Gabriel Martinelit!

“Më pëlqen ta shikoj Martinelin.

 Mendoj se ai është një nga sulmuesit më të mirë në Premier Ligë dhe e meriton të jetë në krye të vitit. Lëvizjet e tij janë thjesht të pabesueshme”,– tha aktorja e njohur nga Australia për futbollistin e Arsenalit.

You may also like