Aktori i humorit Halim Berisha humbë personin më të dashur

by admin
Spread the love

Halim Berisha për vite me radhë ka qenë i angazhuar si humorist në “Odeon”, ku imitonte Hashim Thaçin, shkruan “Kosovarja”.

Aktori, ka bërë të ditur me zemër të thyer se pas një sëmundje të shkurtër ka humbur të atin.

Njoftim Mortor!

Me pikëllim të thellë e zemër të thyer, të dashur familjarë, miq shokë dhe dashamirë, ju njoftojmë se sot në moshën 69 vjeçare pas një sëmundje të shkurtër dhe të rëndë ndërroi jetë baba ynë
Zenel Hasan Berisha (1952-2022)

Zot na jep forcën për të jetuar pa të!

Për ceremoninë e varrimit do të iu njoftojmë më kohë

Më pikëllim të thellë,Familja Berisha!


Lexo lajme interesante

You may also like