“Ajo grua nuk mund të…”

by admin
Spread the love

Ish-futbollisti i Interit dhe i Lazios, Keita Baldé dhe Simona Guatieri nuk po përjetojnë një moment shumë të lumtur: ditët e fundit çifti ka qenë në sy të stuhisë për shkak të thashethemeve të vazhdueshme dhe këmbëngulëse për përfundimin e lidhjes së tyre dhe në qendër të vëmendjes kanë rënë shpejt. Fokusi ka qenë Wanda Nara, protagoniste e një takimi të supozuar me vetë Baldé në një hotel në Dubai.

Burime pranë lojtarit mohojnë se problemet martesore të Keitës kanë lidhje me Wandën dhe në rast se do të kishte dyshime, vetë Simona mohoi gjithçka për TV argjentinas.

E kontaktuar nga gazetari Juan Etchegoyen në programin e tij Mitre Live, Simona Guatieri hedh dritë mbi momentin e vështirësisë që po kalon me bashkëshortin e saj: “Ka një krizë që erdhi përpara se të lindte gjithë kjo gënjeshtër për Wanda Narën dhe Mauro Icardin.

“Ne nuk jemi të ndarë. Kur do të jemi në të njëjtin vend do të jetë ndryshe, janë dy gjëra që mund të ndodhin”. Guatieri aktualisht ndodhet në Milano për punë ndërsa Keita, futbollisti i Spartak Moskës në Rusi.

“Ju siguroj që Wanda nuk do të hyjë në marrëdhënien time, ajo grua nuk do të hyjë në jetën time. Problemi është se meqë kjo është thënë më parë, tani gjithçka ka të bëjë me të njëjtën gjë dhe nuk është kështu”, shtoi Etchegoyen, duke iu referuar. ndaj fjalëve të supozuara që do t’i kishte thënë Simona.

Sipas Lady Keita, Wanda Nara nxjerr “energji negative”. Më pas ajo shton: “Jam e qetë, por njerëz si Wanda dhe Icardi më japin energji negative. Ajo grua nuk do të hyjë kurrë në jetën time, nuk e di pse mediat i japin kaq shumë rëndësi kësaj.

“Ajo që më dhemb shumë është se pas thashethemeve që kanë dalë nuk kam më privatësi. Çfarëdo që të them, postoj apo bëj është një arsye për të folur dhe dua t’ju siguroj se Keita nuk do të udhëtojë në Argjentinë, kjo është gjithashtu një gënjeshtër”.

You may also like