Ai që rri me Beatrix në “BBV” nuk është Donaldi por vëllai i tij binjak Romeo?

by admin
Spread the love

Afirmiteti mes Donaldit dhe Beatrixës ka shokuar të gjithë.

Dy banorët e njohur në Big Brother Vip janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa kanë lënë pështypje se ka lind diçka mes tyre.

Fansat janë zhgënjyer shumë nga veprimet e Donaldit për arsye se ata duan ta shohin bashkë me Borën, meqë rast kjo e fundit është deklaruar se po e pret jashtë për tu sqaruar.

Por krejt papritur del në pah Beatrix dhe pas daljes së Semit nga shtëpia Donaldi nis të flirtojë lirshëm me të.

Kujtojmë se mbrëmë Olti Curri, blogeri shqiptar afirmitetin mes Beatrixës dhe Donaldit e cilësoi si lojë, mos e kishte fjalën edhe ai për këtë se në vend të Donaldit është Romeo?

Sidofoqtë kjo mbetet për tu zbuluar sot në edicionin e të martës.


Lajme interesante

You may also like