Ai që grushton vetëm një herë…

by admin
Spread the love

E ardhmja e peshave të rënda, Kristian Prenga është ai qe grushton vetëm një herë.

Fatkeqësisht për Christopher Arnold-in, qe Prenges nuk iu desh shumë kohe që ta shtrinte ne ring.

Gjigandi shqiptar, nga Mirdita i mbylli gjërat me dorën e tij te djathtë, duke e goditur kundërshtarin e tij më nje grusht’ të papritur pas 2:27 minuta të meçit të tyre të planifikuar me tetë raunde në Qendrën Prudential në Newark.

Flamuri kuq e zi nen muziken e filmit “Skenderbeu” e shoqeron Prengen ne te gjitha paraqitjet e tij, sebashku me shqiptaret qe e ndjekin ate kemba kembes ne te gjitha ndeshjet qe ben, dhe e ndezin atmosferen me shume se askush.
N.J.Top Channel

You may also like